icon/

Kolej Gondolowa czynna turystycznie w godzinach 9:00 - 16:00 Zapraszamy

09-02-2020
Projekt Zima z TVN

Białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, snow slidery, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miasteczku – takie atrakcje przygotowała telewizja TVN dla wszystkich sympatyków mroźnych temperatur. Kolejny już raz „Projekt Zima” zawita do Świeradowa!

 

Na uczestników czeka m.in. slalom z elektronicznym pomiarem czasu, konkursy z nagrodami, gorące napoje oraz duża dawka pozytywnych emocji!

Na miejscu będzie można spotkać wiele gwiazd ze szklanego ekranu. 

Relacje z „Projektu Zima” przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”, emitowanym na antenie TVN oraz TVN Style, oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.

Godziny funkcjonowania „Projektu Zima": 9:00 – 16:00 (sobota i niedziela)

 

Na obszarze „Projektu Zima” będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, eobuwie.pl, Dolina Noteci – producent karm premium dla psów i kotów, a także HEAD – z centrum testowania sprzętu narciarskiego.

 

W trakcie trwania Imprezy uczestnicy na stoku mogą być nagrywani przez Telewizję TVN i tym samym zgadzają się na używanie swojego wizerunku.

 

SMS NEWSLETTER

Wpisz swój nr telefonu, a otrzymasz informacje bezpośrednio na swoją komórkę