icon/

Kolej Gondolowa czynna: 9:00-16:00. Zapraszamy.

Tor saneczkowy czynny: 10:00-16:00.

Wypożyczalnia Rowerów Ski&Bike +48 790 651 552


Narciarstwo

Czym są narty nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Jest to sport niesamowicie popularny zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Urok i emocje towarzyszące jeździe na dwóch deskach nie mają sobie równych. Jest to sport, któremu jest się wiernym i wokół którego szerokie rzesze ludzi organizują sobie urlopy i weekendy zimowe.

Ski & Sun Świeradów Zdrój to dla narciarzy istny raj. 2500 metrowa oświetlona trasa o niezwykle zróżnicowanym nachyleniu jest na bieżąco dośnieżana i przygotowywana tak, aby zadowolić najbardziej wybrednych  miłośników białego szaleństwa. Super nowoczesna kolej gondolowa o ma 2172 metrów długości i w 8-osobowych gondolkach, jest w stanie wywieźć w ciągu godziny 2400 osób. Ratrak wyrównuje trasę dwa razy dziennie, co pozwala także na niezapomnianą jazdę nocna.

Na terenie ośrodka znajduje się szkółka narciarska, w której każdy narciarz może szlifować swoje umiejętności. Każdy może też skorzystać z wspaniale wyposażonej wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, jak i z profesjonalnego serwisu sprzętu sportowego.

Przypominamy, że  Ustawa z dnia 18 sierpnia 2011r. o bezpieczeństwie i ratownictwie w górach i na zorganizowanych terenach narciarskich nakłada obowiązek jazdy w kaskach ochronnych dzieci do 16 roku życia. Bardzo prosimy o przestrzeganie tego zapisu, zachęcając jednocześnie do korzystania z kasku ochronnego bez względu na wiek.

SMS NEWSLETTER

Wpisz swój nr telefonu, a otrzymasz informacje bezpośrednio na swoją komórkę