icon/

Kolej Gondolowa czynna: 9:00-16:00. Zapraszamy.

Tor saneczkowy czynny: 10:00-16:00.

Wypożyczalnia Rowerów Ski&Bike +48 790 651 552

SMS Newsletter

1. Warunkiem uczestnictwa i otrzymywania drogą sms/mms newslettera jest wypełnienie formularza na stronie internetowej skisun.pl, w którym to formularzu uczestnik podaje kontaktowy numer telefonu (deklaracja przystąpenia)

2. Złożenie deklaracji przystąpienia do programu newslletera o której mowa w pkt. 1 stanowi wyraz woli uczestnika do uczestnictwa w programie newslletera, a także wiąże się ze zgodą na uczestnictwo w programach marketingowo-lojalnościowych organizowanych przez organizatora, a w szczególności na otrzymywanie wiadomości sms/mms z tym związanych.

3. Uczestnik przystępując do programu, wyraża dobrowolną zgodę, na przetwarzanie przez organizatora, jego danych osobowych, w szczególności numeru telefonu komórkowego do celów związanych z programem, jak również do celów związanych z marketingiem produktów lub usług organizatora oraz na otrzymywanie od organizatora informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, poprzez otrzymywanie wiadomości sms/mms.

4. Informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

SMS NEWSLETTER

Wpisz swój nr telefonu, a otrzymasz informacje bezpośrednio na swoją komórkę